Porucha měření dostupnosti UptimeRobot Dne 17. dubna se na nás obracejí zákazníci s informací, že jejich weby jsou, respektive byly, podle služby UptimeRobot nedostupné během noci a během dnešního dne. Informace je nesprávná, protože u nás vše fungovalo a zřejmě se jednalo o chybu na protější straně a chybné statistiky. Děkujeme za pochopení.

Akční ceny registrací domén:
Zaregistrujte si novou CZ doménu za 99 Kč/rok (120 Kč/rok s DPH) nebo SK doménu za 147 Kč/rok (178 Kč/rok s DPH) nebo EU doménu za 45 Kč/rok (54 Kč/rok s DPH)

WEDOS Affiliate - provize až 50 %
Nechte svůj web vydělávat. Vysoké provize až 50 %, placené prokliky, cookies až 90 dní. I vy můžete vydělávat desítky tisíc korun měsíčně - Provizní systém WEDOS

Zapomenuté přihlašovací jméno/heslo

Zapomenuté heslo
E-mail: Zadejte e-mail u Vašeho uživatelského účtu
 
Kontrola:

Opište text z obrázku

Vyplňte výše uvedený formulář. Podle zadaných údajů se vyhledají příslušné uživatelské/zákaznické účty a na kontaktní e-mail, který je u nich uveden, se zašle odkaz, pomocí kterého se dostanete na stránku, kde si můžete nastavit nové heslo.

Zjištění vašeho současného hesla není možné, hesla jsou z bezpečnostních důvodů uložena takovým způsobem, že je nelze zpětně zjistit.